неділя, 9 лютого 2014 р.

Процеси....

На вулиці - слякоть, в дітей - нежить, в державі - бардак, на роботі - перетрубації... а я обложилася різноманітною роботою :-))))
От вирішила трішки з вами поділитися, щоб стимулювати себе (треба ж якось вже роботу підганяти :-))))
Цю роботу я розпочала в перші дні нового року. Захотілося пошти розвиваючу книжечку
Книжечка тематична - кольори. І вона вже практично готова, залишилось пришити елементи на червону, оранжеву та фіолетову сторінки, і оформити все в готовий виріб. Книжечка буде у продажу.
А в моєму новому блокнотику вже є ескізи наступної книжечки :-))) 

Наступний процес, соромно признатись, розпочато близько 3 років тому!!! :-))
 Це майбутня вишиванка для куми. Показую тому, що цього року просто зобов'язана закінчити аби виправдати вислів, що "обіцяного три роки чекають" :-)), і так у мене буде зайвий стимул.

Далі - практично завершена наволочка на подушку - залишилось пошити :-)
 Виконую на замовлення і так захопило мене, що вирішила  - потрібно й собі пошити "весняні" чохли на подушки... адже, зимові та осінні в мене вже є :-)))

І наостанок - вечорами в'яжу Костику светр... зимовий... тепленький. А заодно і ліквідую залишки ниток (зібрала всі коричневі відтінки, які були). Щось давно я не брала до рук шпиці...

Ось так... А ще я потихеньку підганяю свої борги за ПІФами, виконую замовлення, бігаю на роботу, та й домашні справи ніхто не відміняв :-))
Заходьте вечорком, покажу нові обкладинки :-)

10 коментарів:

 1. У нас тоже на улице слякоть! Спасибо, что такого бардака в стране нет, готовимся к Чемпионату мира по хоккею (кстати, пора рассказать об этом).
  Какая яркая развивалка получается!! За маки надо срочно взяться! очень они мне нравятся - хочу увидеть конечный результат.

  ВідповістиВидалити
 2. Скільки цікавих і різноманітних процесиків. Хочу-хочу скоріше вже на готову вишиванку та чохол для подушки полюбуватись - люблю квіти, що тут скажеш))

  ВідповістиВидалити
 3. Зайду ще й вечорком)) хороший стимул. Я все зважаюсь на давання собі копнячків) що це ви, почали виконувати річний план по нежитям?

  ВідповістиВидалити
 4. Книжечка чудова вийде! Три роки вже строк, треба й правду себе в руки брати!!! Плани, діти, робота, якби не творчість, мабуть і не встигала все :)

  ВідповістиВидалити
 5. Ого! И как ты все только успеваешь? И еще на работу ходишь? Умничка такая!!! Развивалка классная получается, яркая, интересная! Маковка такая славная! Вышивай же скорее!!!
  А зачем туда сюда прометано всё? %-)
  Наволочка в японском стиле? Уже предвкушаю красоту!!!

  ВідповістиВидалити
 6. В таку погодку як раз сидіти і творити красу!) Дуже наволочка мене заінтригувала, хочу вже подивитись на результат!)

  ВідповістиВидалити
 7. Дякую, дівчата!
  Оля, Ті нежиті... вже дістали :-))))
  Віка, я не зовсім розбираюся в стилях... але то насправді простьогано там (просто крупним планом :-)))
  Наволочка, найперша завершиться :-)) Так що - скоро побачите :-))

  ВідповістиВидалити
 8. Руки не бывают без дела, ведь правда, Лариса?!... Всё, как у всех рукодельниц... Но ведь как у тебя красиво и душевно получается, хоть порой и три года ждать приходится!..

  Ничего, кумовья на то и кумовья, чтобы все прощать!

  ВідповістиВидалити
 9. Знакомые муки творчества у меня то-же есть тетрадочка задумок, зарисовок:)))

  ВідповістиВидалити